Vaikų bėgimas
„Už kiekvieną vaiką"

Pradinis » Unicef Lietuva projektai: » Bėk Unicef vaikų bėgime

Renginys, kuris suvienija vaikus visame pasaulyje ir suteikia jiems galimybę padaryti kažką, kad išgelbėtų gyvenimus

PROJEKTĄ GLOBOJA – JOS EKSCELENCIJA LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTĖ DALIA GRYBAUSKAITĖ

Vaikams patinka jaustis suaugusiais. O daugeliui žmonių būti suaugusiu, tai iš dalies reiškia prisiimti atsakomybę ir prisidėti prie prasmingų darbų. 

Unicef vaikų bėgimas gali būti vaiko pirma patirtis su altruizmu ir puiki galimybė įgalinti juos padaryti kažką, kad išgelbėtų ir pagerintų gyvenimus.

Prisijunkite prie Unicef komandos bėgdami Unicef vaikų bėgime, kuriame daugiau nei du tūkstančiai mažųjų bėgikų parodo savo solidarumą su pasaulio vaikais, linksmai praleidžia laiką ir padeda Unicef rinkti lėšas vaikams visame pasaulyje!

Unicef yra finansuojamas tik Jūsų savanoriškais įnašais, tad užregistruokite savo mažylį į Unicef vaikų bėgimą ir visi kartu padėkime užtikrinti, kad kiekvienas vaikas augtų saugus, laimingas ir sveikas.

Pasižiūrėkite video apie Unicef vaikų bėgimą ir pasiektus rezultatus. Bėkite ir išgelbėkite vaiko gyvenimą.

Informacija apie Unicef vaikų bėgimą 2018

Švenčiant Lietuvos atkūrimo šimtmetį ir Unicef Lietuva 25 metų jubiliejų, jau tradicija tapęs Unicef vaikų bėgimas šį pavasarį vyks ne tik Vilniuje, bet ir kituose Lietuvos miestuose – Druskininkuose, Kaune, Klaipėdoje, Kretingoje.

„Svarbus kiekvienas vaikas“ mokestis  – parama vaikams: Norėdami užregistruoti vaiką į Unicef vaikų bėgimą ir užtikrinti, kad jis gautų rėmėjų dovanojamus Unicef marškinėlius ir medalį, Jūs turite sumokėti mažiausiai 5 € „Svarbus kiekvienas vaikas“ mokestį.

Projekto rėmėjas – AB „Lietuvos energija“, kurios dėka kiekvienas Jūsų paaukotas euras bus skirtas vaikams.

Bėkite Unicef vaikų bėgime

Užsiregistruokite

Kodėl Jūsų parama tokia svarbi ?

Jau tradicija tapęs ir gausų būrį vaikų suburiantis Unicef vaikų bėgimas šiais metais yra skirtas dėl bado išsekusiems vaikams Mozambike. Bėgimo šūkis – „BĖGSIU UŽ MAISTĄ“, tik dar kartą parodo, koks gyvybiškai svarbus kiekvieno iš Jūsų dalyvavimas. Šiuo metu Mozambikas kenčia nuo didžiausios per 30 metų sausros, kuri grasina, kad daugiau nei 1,5 mln. žmonių atsidurs ties bado riba. Skaičiuojama, kad 72 000 vaikų iki metų pabaigos bus visiškai išsekę dėl bado, jų gyvybei grės mirtinas pavojus.

 

Ką Jūs gausite: Kiekvienas mažasis bėgikas gaus rėmėjų dovanojamus Unicef marškinėlius ir medalį, o svarbiausia – galimybę prisijungti prie sėkmingiausios vaikų organizacijos pasaulyje – Unicef ir kurti realius pokyčius gelbėjant labiausiai pažeistų pasaulio vaikų gyvenimus.

Bėkite UNICEF vaikų bėgime ir padėkite pasaulio vaikams – visi kartu užauginkime naują aktyvių, sveikų ir globaliai mąstančių vaikų kartą Lietuvoje. Tegul Lietuvos Valstybė visada skamba išdidžiai ir garbingai.