Unicef Vaikų bėgimas Druskininkuose

Bėkite ir išgelbėkite vaikų gyvenimus

Pradinis » Mūsų veikla » Unicef Lietuva projektai: » Unicef vaikų bėgimas Druskininkuose

Unicef vaikų bėgimas „už kiekvieną vaiką“ – linksmas 500 – 1 km bėgimas 2-14 metų vaikams, skirtas padėti dėl prastos mitybos išsekusiems vaikams nelaimės ištiktose šalyse. Tai renginys, kuris suvienija vaikus visame pasaulyje ir suteikia jiems galimybę padaryti kažką, kad išgelbėtų gyvenimus.

Unicef vaikų bėgimas – tai didžiausias ir prasmingiausias vaikų bėgimas Lietuvoje. Tai linksma, tai paprasta ir tai keičia gyvenimus.

Kodėl bėgti Unicef vaikų bėgime ?

Bėgdami Unicef vaikų bėgime Druskininkuose Jūs galite išgelbėti vaikų gyvenimus. Už Jūsų sumokėtą 5€ „Svarbus kiekvienas vaikas“ mokestį galima nupirkti specialios baltymais prisotintos riešutų pastos, kurios užtektų penkioms dienoms pamaitinti dėl prastos mitybos išsekusį vaiką nelaimės ištiktoje šalyje.

Ar žinote, kad 120 € parama nuo Jūsų klasės išgelbės 24 vaikų gyvenimus? O kiek vaikų gyvenimų išgelbėsite, jei susivienysite ir Unicef vaikų bėgime bėgs visa mokykla ?!

Informacija apie Unicef vaikų bėgimą Druskininkuose 2019:

  • Data: Gegužės 30 d. 11 val., 2018
  • Vieta: prie Druskonio ežero
  • Adresas: Druskininkai
  • Distancija: 500 – 1 000 metrų
  • Kas gali dalyvauti: visi vaikai nuo 2 iki 14 metų amžiaus.

„Svarbus kiekvienas vaikas“ mokestis  – parama vaikams: Norėdami užregistruoti vaiką į Unicef vaikų bėgimą ir užtikrinti, kad jis gautų rėmėjų dovanojamus Unicef marškinėlius ir medalį, Jūs turite sumokėti mažiausiai 5 € „Svarbus kiekvienas vaikas“ mokestį.

Registruotis galite iki gegužės 29 d.

Bėkite UNICEF vaikų bėgime

Užsiregistruokite