Padėkite
vaikams
Ukrainoje

Jūsų 10 eurų parama leis aprūpinti pirmosios pagalbos priemonėmis

Jūsų 20 eurų parama padės vaikams gauti švaraus geriamo vandens

Jūsų 50 eurų parama padės organizuoti pagalbą namus palikusioms šeimoms su vaikais

Kariniai veiksmai Ukrainoje kelia tiesioginę grėsmę 7,5 mln. šalies vaikų gyvybei ir gerovei. Dėl ginkluotų atakų žmones apėmusi panika, išsigandusios šeimos su vaikais priverstos palikti namus ir bėgti, o paliekantys gyventojai priversti glaustis slėptuvėse.

Ukrainoje, ypač rytinėje jos srityje, UNICEF aštuntus metus vykdo vaikų gyvybes gelbstinčias programas: konflikto zonose esančioms bendruomenėms pristato sveikatos, higienos ir švietimo priemones, sunkvežimiais tiekia geriamą vandenį, bendradarbiaujant su vietos valdžia užtikrina, kad pažeidžiami vaikai ir šeimos gautų reikalingas paslaugas ir paramą.

UNICEF specialistai dirba 10 miestų. Karui stiprėjant vaikų ir šeimų poreikiai didėja: reikia visko – nuo pirmosios pagalbos rinkinių ir medicinos įrangos vaikų gydymui, higienos priemonių, šiltų rūbų ir antklodžių, iki elektros generatrorių ir vandens siurblių.

UNICEF prašo Jūsų pagalbos, kad Ukrainoje nuo karo kenčiantys vaikai turėtų švaraus geriamo vandens, gautų sveikatos priežiūros paslaugas, būtiniausius poreikius užtikrinančią piniginę ir materialinę paramą, turėtų sąlygas mokytis, gautų psichosocialinę pagalbą. Šiandien Jūsų skirta auka padės užtikrint vaikų saugumą ir gyvybiškai svarbius poreikius – ačiū Jums labai!