Padėkite
vaikams
Ukrainoje

Jūsų 10 eurų parama leis aprūpinti pirmosios pagalbos priemonėmis

Jūsų 20 eurų parama padės vaikams gauti švaraus geriamo vandens

Jūsų 50 eurų parama padės organizuoti pagalbą namus palikusioms šeimoms su vaikais

Kariniai veiksmai Ukrainoje kelia tiesioginę grėsmę 7,5 mln. šalies vaikų gyvybei ir gerovei. Dėl ginkluotų atakų žmones apėmusi panika, išsigandusios šeimos su vaikais priverstos palikti namus ir bėgti, o paliekantys gyventojai priversti glaustis slėptuvėse.

Ukrainoje, ypač rytinėje jos srityje, UNICEF aštuntus metus vykdo vaikų gyvybes gelbstinčias programas: sunkvežimiais į konflikto zoną tiekia geriamą vandenį, ties sąlyčio linija esančioms bendruomenėms pristato sveikatos, higienos ir švietimo priemones, bendradarbiaujant su savivaldybėmis užtikrina, kad skubios pagalbos reikalingi vaikai ir šeimos ją nedelsiant gautų, organizuoja psichosocialinę pagalbą karo traumuotiems vaikams teikiančias mobilias komandas.

UNICEF specialistai dirba 6 miestuose – Kyjive, Mariupolyje, Kramatorske, Donetske, Luhanske, Lvive. Karui stiprėjant vaikų ir šeimų poreikiai didėja: reikia visko – nuo nuo higienos priemonių iki antklodžių, dujinių degiklių ir pirmosios pagalbos rinkinių.

UNICEF prašo Jūsų pagalbos, kad Ukrainoje liekantys vaikai turėtų švaraus geriamo vandens, gautų sveikatos priežiūros paslaugas, būtiniausius poreikius užtikrinančią piniginę ir materialinę paramą, turėtų sąlygas mokytis, gautų psichosocialinę pagalbą. Šiandien Jūsų skirta auka padės užtikrint vaikų saugumą ir gyvybiškai svarbius poreikius – ačiū Jums labai!