Lietuvos energija

DIRBA SU UNICEF

Jau daug metų Lietuvos energija yra Unicef vaikų bėgimo „Už kiekvieną vaiką“ pagrindinis rėmėjas, kurios dėka kiekvienas vaikų ir jų tėvelių paaukotas euras yra skiriamas vaikams.

Per penkerius metus vargingiausių pasaulio šalių vaikams skirtame Unicef bėgime dalyvavo daugiau kaip 8,3 tūkstančiai mažųjų Lietuvos bėgikų, padariusių per 6,2 mln. žingsnių. Bėgimų metu vaikams iš skurstančių šalių buvo paaukoti 40 632 €, kurie išgelbėjo 5 079 vaikus išsekusius dėl prastos mitybos, bei padėjo paskiepyti nuo tymų 10 000 Nepale gyvenančių vaikų. 2016 m. pirmą kartą Unicef vaikų bėgimas peržengė Vilniaus miesto ribas ir pirmą kartą vyko Tauragėje, kur visas miestas susivienijo tam, kad dar kartą ištartų „už kiekvieną vaiką“. Bėgime dalyvavo daugiau nei 1 300 vaikų, paaukoti 7 232 eurai ir už surinktas lėšas išgelbėti 1 447 Mozambiko vaikai, kenčiantys dėl prastos mitybos.

 

Lietuvos Energija yra Unicef vaikų bėgimo "Už kiekvieną vaiką" rėmėjas, kurios dėka kiekvienas vaikų ir jų tėvelių paaukotas euras yra skiriamas vaikams.