ERGO

DIRBA SU UNICEF

Sunku patikėti, kad kiekvieną dieną nesulaukę savo penktojo gimtadienio miršta tūkstančiai vaikų vien dėl to, kad neturi maisto, švaraus geriamo vandens, prieinamų vakcinų ir kitų būtiniausių dalykų, kuriuos dauguma žmonių Lietuvoje supranta kaip duotybes.

Unicef ir jo partnerių gyvybes gelbstinčios programos visame pasaulyje padėjo sumažinti vaikų mirčių skaičių daugiau nei 50% skaičiuojant nuo 1990 m.  Tačiau 16 000 vaikų ir toliau kasdien miršta dėl lengvai išvengiamų priežasčių.

2012 m. rugsėjį prasidėjusi Ergo ir Unicef verslo partnerystė padeda apsaugoti vaikų gyvybes. Kartu mes dirbame, kad užtikrintume švarų geriamą vandenį ir tinkamas sanitarines sąlygas, maistą, vakcinas vaikams, kuriems to labiausiai reikia.

Kiekvienais metais nuo aukščiausių įmonės vadovų, darbuotojų iki jų vaikų – visi prisijungia prie Unicef komandos dalyvaudami bėgimo renginiuose. Įmonė paaukojo virš 5 000 eurų Unicef programoms, kurios padėjo nuo lengvai išvengiamų ligų apsaugoti daugiau nei tūkstantį vaikų.

ERGO draudimo bendrovių Baltijos šalyse valdybos pirmininkas dr. Kęstutis Bagdonavičius apie šią UNICEF ir ERGO partnerystę sako:

„Kaip socialiai atsakinga bendrovė ERGO palaiko ne vieną kilnius tikslus turinčią iniciatyvą, o ERGO darbuotojų dalyvavimas bėgimo renginiuose už UNICEF organizaciją yra viena iš jų. ERGO ir UNICEF tvarus bendradarbiavimas tęsiasi jau daug metų ir dalyvaujančiųjų kasmet gausėja. Tokios iniciatyvos ne tik suvienija žmones, juos „įkrauna“ gerų emocijų – jie suteikia galimybę tiek bendrovei, tiek jos darbuotojams realiai prisidėti prie UNICEF misijos – geresnio pasaulio vaikų gyvenimo – įgyvendinimo.“

 

Ergo didžiuojasi partneryste su Unicef. Kartu mes padedame kurti vaikams tinkantį pasaulį.

Kęstutis Bagdonavičius, Ergo vadovas, Vilniaus maratone bėga už kiekvieną vaiką.