Aukokite
koronaviruso aukoms

30 € per mėnesį gali suteikti visko, ko reikia akušerėms saugiai priimti daugiau nei 12 naujagimių.

19 € per mėnesį gali nupirkti šaltkrepšį, kuris išlaikytų gyvybes gelbstinčias vakcinas efektyvias.

už 5 € galima suteikti gyvybiškai svarbaus terapinio maisto dėl prastos mitybos išsekusiam vaikui 6 dienoms.

už 85 € galima nupirkti pratybų sąsiuvinių 180 vaikų ir pieštukų visai mokyklai.

už 63 € galima apmokyti sveikatos priežiūros darbuotoją.

už 30 € galima įsigyti visą komplektą batų, pirštinių, kaukių ir kombinezonų, kurie apsaugo sveikatos priežiūros darbuotoją, padedantį pažeidžiamiausiems vaikams ir šeimoms.

Išsaugokime koronaviruso kartą

Koronavirusas yra didžiausia pasaulinė vaikų krizė nuo Antrojo pasaulinio karo.

6000 vaikų gali mirti kasdien per ateinančius šešis mėnesius, nes koronavirusas silpnina nacionalines sveikatos sistemas ir sutrikdo gyvybiškai svarbių paslaugų teikimą.

Grėsmė iškilusi visai vaikų kartai, tad mums reikia jūsų pagalbos dabar.

Didelio masto protrūkis vaikams, ypač nepasiturintiems ir pažeidžiamiems, padarė didžiulį poveikį. Koronavirusas kelia grėsmę vaikams, jau susilpnėjusiems dėl karo, ligų, bado ir skurdo, kurių išgyvenimas priklauso nuo sveikatos priežiūros, nuo bado gelbėjančio maisto, švaraus vandens ir medicinos priemonių.

Padėkite mums apsaugoti šiuos pažeidžiamus vaikus ir jų šeimas. Prašome paaukoti dabar.

Kaip jūsų auka padeda

Nuo pat koronaviruso protrūkio pradžios UNICEF glaudžiai bendradarbiauja su vyriausybėmis ir Pasaulio sveikatos organizacija (PSO). Jūsų aukotos lėšos padės apriboti viruso plitimą, apsaugoti pagrindinius darbuotojus ir sumažinti poveikį kai kuriems pažeidžiamiausiems pasaulio vaikams ir šeimoms.

Mūsų darbas apima:

  • medicininių priemonių, tokių kaip chirurginės pirštinės ir apsauginės priemonės, tiekimas fronto linijai
  • sveikatos priežiūros parama pažeidžiamoms bendruomenėms
  • muilo ir švaraus vandens įrenginiai
  • prieiga prie švietimo ir vaikų apsaugos paslaugų
  • rankų plovimo kampanijos ir dalijimasis informacija apie tai, kaip bendruomenės gali geriausiai apsisaugoti

Prašome aukoti dabar

Jūsų auka bus skirta finansuoti „Unicef“ veiklą remiant vaikus ir šeimas, paveiktus naujojo koronaviruso (COVID-19). Mažai tikėtinu atveju, jei surinktos lėšos viršys „Unicef“ finansavimo reikalavimus šiam tikslui, jūsų dovana bus panaudota 2021m. koronaviruso krizei: sveikatos intervencijoms bei siekiant sumažinti antrinį poveikį vaikams, įskaitant vandens, higienos, sanitarijos atvejus, vaikų apsaugą ir švietimą.

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, ką galite padaryti namuose, apsilankykite mūsų koronaviruso DUK puslapyje. Šiame puslapyje pateikiamos rekomendacijos, kaip tėvai gali kalbėti su vaikais apie koronavirusą.

2020 m. kovo 31 d. atliekant mobiliosios klinikos sveikatos patikrinimą neoficialioje gyvenvietėje Romoje, Italijoje, „INTERSOS / UNICEF“ informavimo darbuotojas Abdoul Bassite keletą minučių vaikščiojo su septynerių metų Francesca [vardas pakeistas], atlikdamas deguonies įsotinimo jos kraujyje matavimo procesą.