Pampers

Dirba su Unicef

2006 metais Unicef ir Pampers susivienijo ir pradėjo vykdyti „1 pakuotė = 1 vakcina” kampaniją, kad padėtų eliminuoti pasaulyje tarp mamų ir naujagimių paplitusią stabligę.

Partnerystė švenčia jau vienuoliktus metus ir džiaugiasi kartu pasiektais rezultatais. Per šį laikotarpį mamos ir kūdikiai visame pasaulio padėjo Pampers ir Unicef panaikinti stabligę 19 šalių ir apsaugoti apie 500 000 kūdikių. Likus tik 19 valstybių, kur ši liga vis dar paplitusi, mes jau įpusėjome kelionę iki visiško stabligės panaikinimo visame pasaulyje! Tačiau dar daug reikia nuveikti šioje srityje – pasaulyje 67 milijonai moterų vis dar yra pavojuje susirgti šia mirtina, bet lengvai išvengiama liga.

Kartu su kampaniją palaikančia žymia Anglijos dainininke, dviejų vaikų mama Kimberley Walsh, džiaugiamės nuostabiais kūdikiais, kurie nešiodami Pampers sauskelnes padeda keisti mamų ir vaikų gyvenimus visame pasaulyje. Šiais metais kviečiame žmones ir toliau remti šią kampaniją, siekiant visame pasaulyje panaikinti mamų ir kūdikių stabligę.

Kaskart kai nuo spalio iki gruodžio mėnesio nuperkama specialiu paveikslėliu pažymėta Pampers pakuotė arba kai kas nors pasidalina savo kūdikio nuotrauka Facebook, Instagram arba Twitter paskyroje su grotažyme #1nuotrauka1vakcina arba #PampersUnicef, Pampers paaukoja viena vakciną, padedančią Unicef kovoti su motinų ir kūdikių stablige.

Pampers ir Unicef partnerystė gali ir toliau keisti vaikų gyvenimus visame pasaulyje.