IKEA

Dirba su Unicef

IKEA yra didžiausias Unicef verslo rėmėjas, įsipareigojęs paaukoti daugiau nei $180 mln. grynais pinigais ir savo produkcija Unicef programoms, kad išgelbėti ir pagerinti vaikų ir jų šeimų gyvenimus.

IKEA ir Unicef partnerystė yra įkvėpianti. Įmonė yra tikras socialiai atsakingo verslo pavyzdys. Ji prisijungė prie Unicef ir dalinasi savo ekspertine patirtimi, kovojant su tokiomis problemomis kaip vaikų darbas.

Kampanija „Minkšti žaislai vaikų išsilavinimui”

Kampanija „Minkšti žaislai vaikų išsilavinimui” vyksta ir vėl! Jau vienuoliktus metus vykstanti iniciatyva kviečia iki sausio 3 d. įsigyti minkštą žaislą ir €1 bus paaukotas Unicef bei Gelbėkit Vaikus organizacijoms, vykdančioms su vaikų švietimu susijusias programas visame pasaulyje.

Šiais metais prisidėti prie kampanijos pakvietėme ir keletą įžymybių, kurių lūpomis prabyla vaikų, kuriems ir nukeliaus šios aukos, istorijos.

Kampanijos pasiekimai iki šios dienos

Nuo partnerystės pradžios 2003 metais, „Minkšti žaislai vaikų išsilavinimui” kampanijos dėka jau surinkta €67 mln., kurie padėjo pagerinti mokymosi galimybes 11 milijonų vaikų 46 pasaulio šalyse.

Nedidelė auka gali turėti didžiulę įtaką daugybei vaikų gyvenimų. Surinkta parama padeda Unicef apmokyti mokytojus, pagerinti vaikų apsaugos sistemas, suteikti mokymosi priemones ir padidinti mokyklų lankomumą.

IKEA yra didžiausias Unicef verslo rėmėjas, įsipareigojęs paaukoti daugiau kaip $180 mln. Unicef.