Vaikų bėgimas
„Už kiekvieną vaiką"

Pradinis » Mūsų veikla » Unicef Lietuva projektai: » Bėk Unicef vaikų bėgime

Renginys, kuris suvienija vaikus visame pasaulyje ir suteikia jiems galimybę padaryti kažką, kad išgelbėtų gyvenimus

Vaikams patinka jaustis suaugusiais. O daugeliui žmonių būti suaugusiu, tai iš dalies reiškia prisiimti atsakomybę ir prisidėti prie prasmingų darbų. 

Unicef vaikų bėgimas gali būti vaiko pirma patirtis su altruizmu ir puiki galimybė įgalinti juos padaryti kažką, kad išgelbėtų ir pagerintų gyvenimus.

Prisijunkite prie Unicef komandos bėgdami Unicef vaikų bėgime, kuriame daugiau nei dešimt tūkstančių mažųjų Lietuvos bėgikų parodo savo solidarumą su pasaulio vaikais, linksmai praleidžia laiką ir padeda Unicef rinkti lėšas vaikams visame pasaulyje!

Unicef yra finansuojamas tik Jūsų savanoriškais įnašais, tad užregistruokite savo mažylį į Unicef vaikų bėgimą ir visi kartu padėkime užtikrinti, kad kiekvienas vaikas augtų saugus, laimingas ir sveikas.

Informacija apie Unicef vaikų bėgimą 2019

Švenčiant JT Vaiko teisių konvencijos 30 metų jubiliejų, jau tradicija tapęs Unicef vaikų bėgimas šį pavasarį vyks  Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Druskininkuose, Tauragėje ir Kretingoje.

„Svarbus kiekvienas vaikas“ mokestis  – parama vaikams: Norėdami užregistruoti vaiką į Unicef vaikų bėgimą ir užtikrinti, kad jis gautų rėmėjų dovanojamus Unicef marškinėlius ir medalį, Jūs turite sumokėti mažiausiai 5 € „Svarbus kiekvienas vaikas“ mokestį.

Pasižiūrėkite video apie Unicef vaikų bėgimą ir pasiektus rezultatus. Bėkite ir išgelbėkite vaiko gyvenimą.

Projekto rėmėjai – Northway medicinos ir chirurgijos centras, Kauno, Klaipėdos, Druskininkų, Tauragės, Kretingos savivaldybės, kurių dėka kiekvienas Jūsų paaukotas euras bus skirtas vaikams.

Bėkite Unicef vaikų bėgime

Užsiregistruokite

Kodėl Jūsų parama tokia svarbi ?

Jau tradicija tapęs ir gausų būrį vaikų suburiantis Unicef vaikų bėgimas šiais metais yra skirtas dėl prastos mitybos išsekusiems vaikams nelaimės ištiktose šalyse. Bėgimo šūkis – „BĖGSIU UŽ MAISTĄ“, tik dar kartą parodo, koks gyvybiškai svarbus kiekvieno iš Jūsų dalyvavimas. Kai prasideda karas ar įvyksta nelaimė, vaikai gali netekti savo mokyklos, namų ir šeimos. Jie dažnai neturi priėjimo prie švaraus geriamo vandens, maisto ir pastogės. Jie yra pažeidžiami, dažnai patiria smurtą ir išnaudojimą. Vaikų gyvybei gresia mirtinas pavojus.

UNICEF dirba daugiau nei 190 šalių, todėl įvykus nelaimei gali skubiai padėti vaikams ir jų šeimoms. Mes esame ten tam, kad suteiktume vaikams rūpestį, apsaugą ir viską ko reikia, kad išgelbėtume kiekvieno jų gyvenimus.

Ką Jūs gausite: Kiekvienas mažasis bėgikas gaus rėmėjų dovanojamus Unicef marškinėlius ir medalį, o svarbiausia – galimybę prisijungti prie sėkmingiausios vaikų organizacijos pasaulyje – Unicef ir kurti realius pokyčius gelbėjant labiausiai pažeistų pasaulio vaikų gyvenimus.

Bėkite UNICEF vaikų bėgime ir padėkite pasaulio vaikams – visi kartu užauginkime naują aktyvių, sveikų ir globaliai mąstančių vaikų kartą Lietuvoje. TEGUL LIETUVOS VALSTYBĖ VISADA SKAMBA IŠDIDŽIAI IR GARBINGAI.