Vaikų bėgimas
„Už kiekvieną vaiką"

Pradinis » Mūsų veikla » Unicef Lietuva projektai: » Dalyvauk UNICEF vaikų bėgime

Renginys, kuris suvienija vaikus visame pasaulyje ir suteikia jiems galimybę pradėti išsaugoti pavojuje patekusių vaikų gyvybes

Vaikams patinka jaustis suaugusiais. O būti suaugusiu reiškia prisiimti atsakomybę ir prisidėti prie prasmingų darbų. 

UNICEF vaikų bėgimas gali būti pirmoji Jūsų vaiko atruistiška patirtis – puiki galimybė prisidėti gelbstint gyvybes ir gerinant kitų, ne tokių laimingų ir sėkmingų, daug skurdesnėse ir pavojingesnėse šalyse gyvenančių vaikų gyvenimus.

Prisijunkite prie UNICEF komandos bėgdami Vaikų bėgime, kuriame tūkstančiai mažųjų Lietuvos bėgikų parodo savo solidarumą su pasaulio vaikais, linksmai praleidžia laiką ir padeda surinkti lėšų UNICEF suteikti pagalbą nepalankiose sąlygose augantiems vaikams visame pasaulyje!

UNICEF yra finansuojamas savanoriškomis – tokiomis kaip Jūsų – aukomis ir įnašais. Tad užregistruokite savo mažylį į UNICEF vaikų bėgimą ir visi kartu padėkime užtikrinti, kad kiekvienas vaikas augtų saugus, laimingas ir sveikas.

Informacija apie UNICEF vaikų bėgimą

Švenčiant Jungtinių Tauų Vaiko teisių konvencijos 30 metų jubiliejų, jau tradicija tapęs UNICEF vaikų bėgimas 2019 m. pavasarį vyko Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Druskininkuose, Tauragėje ir Kretingoje. Deja, vėliau prasidėjusi pasaulinė Covid-19 pandemija vaikų bėgimų organizavimą privertė laikinai sustabdyti – tikimės Vaikų bėgimus atnaujinti ateityje.

Vaikų bėgimo registracijos mokestis „Svarbus kiekvienas vaikas“ – tai Jūsų parama nelaimių zonose atsidūrusiems vaikams.

Registracijos mokestis mokamas norint užregistruoti vaiką dalyvauti UNICEF vaikų bėgime. Kiekvienas Vaikų bėgimo dalyvis gauna rėmėjų dovanojamus UNICEF marškinėlius ir proginį medalį. Mažiausias mokesčio „Svarbus kiekvienas vaikas“ dydis – 5 eurai, tačiau kviečiame  remti pagal Jūsų galimybes skiriant ir didesnę sumą – ačiū Jums labai.

Pasižiūrėkite video apie UNICEF vaikų bėgimą ir pasiektus rezultatus. Bėkite ir padėkite apsaugoti pavojuje atsidūrusių vaikų gyvybes!

Dėkojame bėgimus rėmusioms verslo bendrovėms ir savivaldybėms.

Kodėl Jūsų parama svarbi ?

Jau tradicija tapęs ir gausų būrį vaikų suburiantis UNICEF vaikų bėgimas skirtas padėti dėl chroniško neprivalgymo išsekusiems vaikams stichinių nelaimių ištiktose šalyse. Bėgimo šūkis „BĖGSIU UŽ MAISTĄ“ dar kartą parodo, koks gyvybiškai svarbus kiekvieno iš Jūsų dalyvavimas. Dėl karų, žemės drebėjimų, sausrų, potvynių ar kitokių nelaimių vaikai netenka mokyklų, namų, šeimos, dingsta prieigos prie švaraus geriamo vandens, maisto, pastogės. Vaikai yra labiausiai pažeidžiami, dažnai patiria smurtą ir išnaudojimą – jų gyvybėms iškyla mirtinas pavojus.

UNICEF dirba daugiau nei 190 šalių – todėl įvykus nelaimei galime skubiai padėti vaikams ir jų šeimoms. Mes esame ten tam, kad suteiktume vaikams pagalbą, saugumą bei viską ko reikia tam, kad kiekvieno pavojuje atsidūrusio vaiko gyvybė būtų apsaugota.

Kiekvienas mažasis bėgikas gauna rėmėjų dovanojamus UNICEF marškinėlius ir medalį, o svarbiausia – galimybę prisijungti prie didžiausios pagalbos vaikams organizacijos pasaulyje UNICEF  – ir padėti kurti realius pokyčius gelbėjant labiausiai pažeidžiamų pasaulio vaikų gyvenimus.

Bėkite UNICEF vaikų bėgime ir padėkite pasaulio vaikams – kartu užauginkime naują aktyvių, sveikų ir globaliai mąstančių vaikų kartą Lietuvoje.