Kodėl
UNICEF?

Kaip Jūsų parama padeda vaikams

Pradinis » Mūsų veikla » Kodėl aukoti UNICEF?

Jūsų parama UNICEF keičia vaikų gyvenimus

Širdingai Jums dėkojame, kad svarstote galimybę paremti Jungtinių Tautų vaikų fondą (UNICEF). Pradedant gyvybiškai svarbiais skiepais, baigiant vadovėliais atokių kaimų mokykloms, Jūsų parama padės apsaugoti vaikus nuo ligų, smurto, padėti vaikams augti sveikiems ir saugiems.

UNICEF dirba daugiau nei 190 šalių ir teritorijų, siekdama išgelbėti vaikų gyvybes, apginti jų teises ir padėti jiems įgyvendinti savo galimybes nuo ankstyvos vaikystės iki paauglystės. UNICEF bendradarbiauja su partneriais visame pasaulyje, siekdama vaikams suteikti plačią prieigą prie vaiko teisių apsaugą užtikrinančių paslaugų, kovoja su vaikų skurdu siekiant juos apsaugoti nuo ilgalaikių pasekmių. UNICEF pastangomis pasaulyje ženkliai mąžta vaikų mirtingumas – mes rūpinamės vaikų mityba, tinkama sveikatos priežiūra, prieiga prie geriamo vandens ir sanitarijos. UNICEF rūpinasi kiekvienam vaikui prieinamu kokybišku ugdymu, ypač ten kur gresia atskirtis ir atsilikimas.

Plačiau apie UNICEF veiklą skaitykite čia.

Kodėl remti UNICEF?

UNICEF rūpinasi, kad pasaulio vaikai būtų pamaitinti, paskiepyti, turėtų galimybę mokytis ir būtų apsaugoti. UNICEF negauna finansavimo iš Jungtinių Tautų – saugodami vaikus nuo pavojų, keisdami jų gyvenimus ir kurdami saugesnį pasaulį ateities kartoms, savo veiklą grindžiame savanoriškomis aukomis, tokiomis kaip Jūsų.

Šiandien paremdami UNICEF veiklą, padėsite apsaugoti pavojuje atsidūrusiems vaikus ir kurti saugesnį pasaulį ateities vaikams. Prašome, paaukokite tiek, kiek galite, jau dabar. Dėkojame už Jūsų paramą.

0

Tokios paramos kaip Jūsų dėka UNICEF vien pernai nuo tymų paskiepijo daugiau nei 23 milijonus vaikų

Aprėpiame visą pasaulį

Vykdydamas humanitarines ir vystymojo bendradarbiavimo programas 190 šalių ir teritorijų, UNICEF pasiekia daugiau pasaulio vaikų nei bet kuri kita vaikų labdaros organizacija. Patyrę UNICEF darbuotojai specializuojasi sveikatos, mitybos ir vaikų teisių apsaugos srityse. UNICEF dirba drauge su bendruomenėmis ir šalių vyriausybėmis, kad panaikintų skurdo priežastis ir reaguotų į skubius vaikų poreikius.

Kur humanitarinė nelaimė benutiktų, UNICEF ateina į pagalbą. UNICEF turi vieną didžiausių humanitarinės pagalbos tiekimo tinklų pasaulyje. Siekdami padėti vaikams mes galime pristatyti būtinus reikmenis – vakcinas, medikamentus ir papildus, apsaugos ar ugdymo priemones bei įrangą – žeme, jūra ar oru bet kur jie yra reikalingi.

UNICEF darbuotoja Anita Dahal dalina sanitarines ir higienos priemones nuo žemės drebėjimo Nepale nukentėjusioms šeimoms.
Unicef/2015/Zamit

Inovacijos vaikų labui

UNICEF siekia kurti vis efektyvesnius būdus apsaugoti vaikus ir jų teises. Ieškome paprastų, nebrangių ir inovatyvių sprendimų sudėtingoms problemoms spręsti.

Nuo nešiojamų rinkinių „mokykla-dėžutėje“, padedančių vesti pamokas praktiškai bet kur, nuotolinio mokymų metodikų pandemijos metu,  iki specialios apklausų technologijos „U-Report“, leidžiančioms įvairių grandžių vadovams atsižvelgti į vaikų nuomonę priimant sprendimus, ir visuotinio mokyklų prijungimo prie patikimo interneto – paaukodami UNICEF Jūs padedate rasti sprendimus, pakeisiančius milijonų vaikų gyvenimus.

Virš 80 tūkst. jaunų žmonių Liberijoje naudoja įrankį U-Report tam, kad būtų išgirsta jų nuomonė apie aktualiausias patiriamas problemas.
Unicef/Naftalin