Kodėl verta
aukoti Unicef?

Kaip Tavo auka padeda vaikams

Pradinis » Mūsų veikla » Kodėl verta aukoti Unicef?

Tavo paaukoti pinigai Unicef iš tikrųjų keičia vaikų gyvenimus

Mes be galo džiaugiamės, kad svarstai apie galimybę paaukoti Unicef. Pradedant gyvybiškai svarbiais skiepais, baigiant knygomis atokaus kaimo mokykloje, Tavo paaukoti pinigai gali apsaugoti vaiką nuo ligų, smurto ir padėti jam užaugti sveikam ir saugiam.

Unicef negauna jokio finansavimo iš Jungtinių Tautų, todėl siekdami apsaugoti  vaikus, pagerinti jų gyvenimus ir kurti saugesnį pasaulį ateities vaikams, mes visiškai priklausome nuo tokių savanoriškų aukų kaip Tavo.

Kodėl aukoti Unicef?

Unicef yra pirmaujanti vaikų labui dirbanti organizacija. Unicef labiau nei bet kuri kita organizacija rūpinasi, kad vis daugiau pasaulio vaikų būtų paskiepyti, apsaugoti ir galėtų lankyti mokyklas. Taip pat siekdami apsaugoti vaikus padarėme daugiausiai, kad jų atžvilgiu vykdomos šalių vidaus politikos bei įstatymai būtų pakeisti.

Mes pasiekiame užsibrėžtus tikslus, todėl nenurimsime, kol pasaulis netaps saugesne vieta visiems mūsų vaikams.

0

Tokių kaip Tavo aukų dėka, 2015 metais Unicef nuo tymų paskiepijo 23 milijonus vaikų.

Aprėpiame visą pasaulį

Vykdydama humanitarines ir vystymosi programas daugiau nei 150 šalių, Unicef pasiekia daugiau pasaulio vaikų nei bet kuri kita vaikų labdaros organizacija. Patyrę mūsų darbuotojai specializuojasi sveikatos, mitybos ir vaikų apsaugos srityse. Jie dirba su bendruomenėmis ir šalių vyriausybėmis, kad panaikintų skurdo priežastis, ir taip pat, kad reaguotų į skubius vaikų poreikius.

Kur humanitarinė nelaimė benutiktų, galima sakyti, kad Unicef jau yra ten. Mes turime vieną didžiausių tiekimo tinklų pasaulyje. Tai reiškia, kad siekdami padėti vaikams mes galime pristatyti tam būtinus reikmenis – vakcinas, tinklelius nuo uodų, vitamino A kapsules. Juos greitai išsiunčiame žeme, jūra ar oru bet kur, kur tik jie yra reikalingi.

Unicef darbuotoja Anita Dahal dalina sanitarines ir higienos priemones žmonėms, nukentėjusiems nuo 2015m. žemės drebėjimo Nepale.
Unicef/2015/Zamit

Ieškojau organizacijos, kuri krizių akivaizdoje tarptautiniu mastu dirba efektyviausiai. Jaučiu, kad mano auka pasieks tuos, kam jos labiausiai reikia.

Unicef aukotojas

Inovacijos dėl vaikų

Unicef veikloje mes visada siekiame atrasti naujų, vis efektyvesnių būdų kaip apsaugoti vaikus ir jų teises. Mes ieškome paprastų, nebrangių ir inovatyvių sprendimų sudėtingoms problemoms.

Nuo nešiojamų mokykla-dėžutėje rinkinių, padedančių vesti pamokas praktiškai bet kur, iki U-Report technologijos, padedančios įvairiems vadovams atsižvelgti į vaikų nuomonę priimant sprendimus – paaukodamas Unicef Tu gali padėti mums rasti sprendimus, keičiančius milijonų vaikų gyvenimus.

Virš 80 000 jaunų žmonių Liberijoje naudoja U-Report įrankį, kad išsakytų savo nuomonę apie jiems aktualias problemas.
Unicef/Naftalin