Vakcinos kelionė

Ewano McGregoro šaltosios grandinės misija

Pradinis » Vakcinos kelionė

2011 metais, mūsų ambasadorius Ewanas McGregoras kartu us Unicef darbuotojais keliavo į atokiausias Indijos, Nepalo ir Kongo bendruomenes, kad išsiaiškintų, kaip mes nugabename vakcinas pas sunkiausiai pasiekiamus pasaulio vaikus. Mes vadiname savo tiekimo grandines “šaltosiomis grandinėmis”, kadangi vakcinos visą laiką turi būti šaldomos. Bet tam, kad ten pakliūtų, jos visų pirma turi keliauti oru, laivais ir būti gabenamos pėsčiomis.

Peržiūrėkite žemiau esančias nuotraukas, norėdami susipažinti su Ewano “šaltosios grandinės misija” pristatant vakcinas ten, kur jų labiausiai reikia.

Ewanas McGregoras kartu su mumis leidosi į vieną iš mūsų “šaltosios grandinės” misijų, kad sužinotų, kaip mes nugabename vakcinas vaikams, gyvenantiems vienose atokiausių pasaulio bendruomenių.
Kelionė prasideda mūsų sandėlyje. Mes vadiname savo tiekimo grandines “šaltosiomis grandinėmis”, kadangi vakcinos visą laiką turi būti šaldomos. Tačiau šaldytuve jos ilgai neužsibūna.
Mes keliaujame oru, laivais ir žeme, kad nugabentume vakcinas ten, kur jų labiausiai reikia.
Kartais tai netgi gali reikšti ilgas keliones pėsčiomis. Šaldymo dėžės, kurias čia galite matyti, palaiko vakcinas 2-8°C temperatūroje, kol mes keliaujame per tropines vietoves, tokias kaip džiunglės.
Mes vakcinuojame 40% pasaulio vaikų – bet juos pasiekti galime tik tokių žmonių kaip Tu dėka. Širdingas ačiū už Tavo paramą.

Tavo auka Unicef gali padėti apsaugoti vaikus

Paaukok dabar

Visos nuotraukos: Unicef/Modola