Padėkite
plėtoti UNICEF veiklas

Pradinis » Tapk UNICEF Lietuva savanoriu! » Padėkite plėtoti UNICEF veiklą Lietuvoje

UNICEF Lietuvos nacionalinio komiteto tikslas – skleisti Jungtinių Tautų Vaikų fondo vertybes, propaguoti vaiko teises ir jų įgyvendinimą visame pasaulyje, rinkti lėšas UNICEF darbui teikti pagalbą nepalankiose ir pavojingose sąlygose atsidūrusiems vaikams. Tam tikslui kasmet rengiame UNICEF misijas ir labdaros TV koncertus, vaikų bėgimus, vystomojo švietimo ir vaikų teisių pamokas mokyklose.

Įgyvendindami UNICEF Vaikams draugiškų miestų iniciatyvą ir remiami Šiaurės ministrų tarybos biuro Lietuvoje talkiname trims mūsų šalies miestams – Vilniui, Kaunui ir Alytui – tapti vaikams draugiškais miestais. Dalyvaujame Europos Komisijos ir UNICEF pilotiniame projekte pasirengti Lietuvoje įgyvendinti Europos vaiko garantiją.

Rudenį prisidėsime prie Šiaurės ministrų tarybos biuro Lietuvoje rengiamo Šiaurės ir Baltijos šalių vaikų hakatono ir tarptautinės konferencijos. Pasitikdami gruodžio 11 d. UNICEF veiklos 75 metų sukaktį rengiame Lietuvos TV žiūrovams skirtą dokumentinę apybraižą. Galiausiai turime reaguoti į kylančius iššūkius – drauge su kitomis Lietuvos humanitarinę pagalbą teikiančiomis organizacijomis padėti Lietuvos laikinose stovyklose laikomoms prieglobsčio prašančių migrantų šeimoms su vaikais tenkinti savo būtiniausius poreikius.

Šių darbų neįmanoma nuveikti be Jūsų savanoriškos pagalbos. Kviečiame visus, kuriems rūpi prisidėti prie vaikų padėties gerinimo visame pasaulyje, prisiliesti prie vienos didžiausių ir sėkmingiausių tarptautinių organizacijų veiklos ir įgyti naudingos patirties, padėti Lietuvoje skleisti humanizmo ir solidarumo principus ugdant jautrias ir atsakingas vaikų kartas – registruokitės ir prisijunkite prie UNICEF komandos – kartu galėsime nuveikti daugiau Lietuvos ir pasaulio vaikų labui.

UNICEF vaikų bėgimo „Už kiekvieną vaiką“ savanoriai – motyvuoti, drąsūs, nusiteikę padėti, nestokojantys pozityvumo. Pasitikime savanoriais – prašome, kad atėję į pagalbą savanoriai atsakingai ir iki galo atliktų sutartas užduotis. Jeigu šiame aprašyme atpažįsti save – pildyk savanorio anketą, paragink savo bičiulius savanoriauti – sukurkime šventę vaikams ir jų tėveliams, padėkime UNICEF gelbėti pasaulio vaikus!

Prisijunk prie UNICEF savanorių komandos

Registruokis