Paaukok
vaikams

30 € per mėnesį gali suteikti visko, ko reikia akušerėms saugiai priimti daugiau nei 12 naujagimių

19 € per mėnesį gali nupirkti šaltkrepšį, kuris išlaikytų gyvybiškai svarbias vakcinas efektyvias.

už 5 € galima suteikti gyvybiškai svarbaus terapinio maisto dėl prastos mitybos išsekusiems vaikams 6 dienas.

už 85 € galima nupirkti pratybų sąsiuvinių 180 vaikų ir pieštukų visai mokyklai.

už 63 € galima apmokyti sveikatos priežiūros darbuotoją

už 30 € galima daugiau nei 30 nėščių moterų suteikti ŽIV testus ir taip apsaugoti jų kūdikius.

Paaukokite ir išgelbėkite vaiko gyvybę

Jūsų auka gali pakeisti vaiko gyvenimą visam laikui. Ar nuspręsite skirti vienkartinę auką, ar tapsite reguliariu UNICEF rėmėju, aukojančiu kas mėnesį – Jūsų parama UNICEF gelbės vaikų gyvybes.

Kasdien pasaulyje tūkstančiai vaikų vis dar miršta nuo ligų, kurių galima lengvai išvengti. Maliarija, cholera ar šiltinė kasmet nusineša milijonus vaikų gyvybių. Jūsų parama šiandien gali padėti UNICEF apmokyti sveikatos priežiūros darbuotojus, kad šie galėtų suteikti vaikams ir jų motinoms būtiniausią priežiūrą – vaistus, vakcinas ir vitaminų papildus, gydomąją mitybą, tinklelius nuo uodų ir kt., kad vaikai būtų apsaugoti nuo užkrečiamų ligų. Auka, kurią skiriate šiandien, gali padėti išgelbėti vaiko gyvybę.

Kodėl verta aukoti kiekvieną mėnesį?

Būdama vaikų labdaros organizacija, UNICEF dirba su šeimomis, bendruomenėmis ir vyriausybėmis 190 šalių tam, kad panaikintų vaikus neigiamai veikiančių problemų priežastis ir pasekmes. UNICEF darbas – teikti pagalbą, vaikams kuriančią ilgalaikius teigiamus pokyčius, reaguoti į skubius jų poreikius.

Būdami reguliariais UNICEF rėmėjais, Jūs tapsite labiausiai pažeidžiamus pasaulio vaikus saugančių ilgalaikių projektų dalimi. Pavyzdžiui, jei kas mėnesį paaukosite 19€, tuo padėsite aprūpinti UNICEF sveikatos darbuotojus specialiomis šaldymo dėžėmis, padedančiomis palaikyti žemą vakcinų nuo poliomielito, kokliušo, tymų ar Covid-19 laikymo temperatūrą, kad jos neprarastų savo poveikio. Tai reiškia, kad atokiausiose vietose gyvenantys vaikai galės būti paskiepyti nuo šių mirtį nešančių užkrečiamų ligų. Ačiū Jums už Jūsų paramą!

Kodėl Unicef?

Unicef labiau nei bet kuri kita organizacija rūpinasi, kad pasaulio vaikai būtų pamaitinti, paskiepyti, turėtų galimybę mokytis ir būtų apsaugoti. Siekdami apsaugoti vaikus padarėme daugiau nei bet kuri kita labdaros organizacija, kad įstatymai, vykdomos šalių vidaus politikos ir įsigalėję papročiai būtų pakeisti.

Mes negauname jokio finansavimo iš Jungtinių Tautų biudžeto. Saugodami vaikus nuo pavojų, keisdami jų gyvenimus ir kurdami saugesnį pasaulį ateities vaikams, savo veiklą grindžiame vien tik savanoriškomis aukomis, tokiomis kaip Tavo.

Šiandien paaukodamas internetu ir paremdamas Unicef veiklą, prisidėsi prie vaikų, gyvenančių pavojuje, apsaugojimo, ir saugesnio pasaulio kūrimo ateities vaikams.

Prašome, paaukok internetu tiek, kiek gali, jau dabar. Dėkojame už Tavo auką.