Paaukok
vaikams

30 € per mėnesį gali suteikti visko, ko reikia akušerėms saugiai priimti daugiau nei 12 naujagimių

19 € per mėnesį gali nupirkti šaltkrepšį, kuris išlaikytų gyvybiškai svarbias vakcinas efektyvias.

už 5 € galima suteikti gyvybiškai svarbaus terapinio maisto dėl prastos mitybos išsekusiems vaikams 6 dienas.

už 85 € galima nupirkti pratybų sąsiuvinių 180 vaikų ir pieštukų visai mokyklai.

už 63 € galima apmokyti sveikatos priežiūros darbuotoją

už 30 € galima daugiau nei 30 nėščių moterų suteikti ŽIV testus ir taip apsaugoti jų kūdikius.

Paaukok ir išgelbėk vaikui gyvybę

Tai, ką Tu netrukus ketini padaryti, gali pakeisti vaiko gyvenimą visam laikui.

Nesvarbu, ar nuspręsi skirti vienkartinę auką ar tapsi pastoviu Unicef rėmėju, aukojančiu kas mėnesį, mes pažadame, kad Tavo parama Unicef bus skirta išgelbėti vaiką.

Kasdien tūkstančiai vaikų miršta nuo ligų, kurių galima lengvai išvengti. Tarp jų, tokios ligos kaip maliarija, cholera ar šiltinė, kurios kasmet nusineša milijonus vaikų gyvybių. Tačiau Tavo 63 € auka šiandien gali padėti mums apmokyti sveikatos priežiūros darbuotojus, kad šie galėtų suteikti vaikams ir jų motinoms būtiniausią priežiūrą, kaip antai mitybos konsultacijas, tinklelius nuo uodų bei vitaminų papildus, kurie apsaugos vaikus nuo ligų. Auka, kurią skiri šiandien gali padėti išgelbėti vaiko gyvybę.

Kodėl verta aukoti kiekvieną mėnesį?

Būdami vaikų labdaros organizacija, mes dirbame su šeimomis, bendruomenėmis ir vyriausybėmis daugiau nei 190 šalių, siekdami panaikinti priežastis ir pasekmes problemų, tiesiogiai liečiančių vaikus. Mūsų darbas –  teikti pagalbą, kuriančią ilgalaikius teigiamus pokyčius vaikams. Taip pat reaguojame į skubius jų poreikius.

Tapdamas pastoviu Unicef aukotoju, Tu tapsi dalimi mūsų ilgalaikių projektų, siekiančių apsaugoti labiausiai pažeidžiamus pasaulio vaikus. Pavyzdžiui, kiekvieną mėnesį paaukodamas 19€ padėsi aprūpinti Unicef sveikatos darbuotojus specialiomis šaldymo dėžėmis, padedančiomis palaikyti žemą vakcinų nuo poliomielito, kokliušo ir tymų laikymo temperatūrą, kad jos neprarastų savo poveikio. Tai reiškia, kad vaikai gyvenantys net ir atokiausiose vietose galės būti paskiepyti nuo šių ligų.

Tuo tarpu mėnesinė 30 € auka gali suteikti visko, ko reikia akušerėms saugiai priimti 12 naujagimių.

Kodėl Unicef?

Unicef labiau nei bet kuri kita organizacija rūpinasi, kad pasaulio vaikai būtų pamaitinti, paskiepyti, turėtų galimybę mokytis ir būtų apsaugoti. Siekdami apsaugoti vaikus padarėme daugiau nei bet kuri kita labdaros organizacija, kad įstatymai, vykdomos šalių vidaus politikos ir įsigalėję papročiai būtų pakeisti.

Mes negauname jokio finansavimo iš Jungtinių Tautų biudžeto. Saugodami vaikus nuo pavojų, keisdami jų gyvenimus ir kurdami saugesnį pasaulį ateities vaikams, savo veiklą grindžiame vien tik savanoriškomis aukomis, tokiomis kaip Tavo.

Šiandien paaukodamas internetu ir paremdamas Unicef veiklą, prisidėsi prie vaikų, gyvenančių pavojuje, apsaugojimo, ir saugesnio pasaulio kūrimo ateities vaikams.

Prašome, paaukok internetu tiek, kiek gali, jau dabar. Dėkojame už Tavo auką.