Tapkite Unicef
verslo partneriu
nelaimių atveju

Ar norėtumėte tapti verslo partneriu nelaimių atveju?

Parašykite mums

Pradinis » Tapkite partneriu nelaimių atveju

Įvykus nelaimei, Unicef reikia skubios pagalbos rezervo, kuris leistų mums pasiekti labiausiai pažeidžiamus pasaulio vaikus su būtina humanitarine pagalba kaip įmanoma greičiau.

Būdami partneriu nelaimių atveju, Jūs padėsite mums pasiekti vaikus, esančius sudėtingiausiose situacijose. Ši partnerystė bus stipriai palaikoma ir suprantama visose Jūsų rinkose ir tarp visų Jūsų klientų.

Daugiau informacijos apie tapimą partneriu nelaimių atveju galite gauti el. paštu [email protected] arba skambindami +370 5 212 7718.

 

Kaip Jūsų įmonė gali paremti įvykus nelaimei?

Parama įvykus nelaimei gali būti labai skirtinga nuo Jūsų įprastai vykdomos labdaringos veiklos, tad sukūrėme keletą greitų ir lengvų būdų paremti Unicef vykdomą veiklą įvykus nelaimei.

  • Parama įvykus nelaimei: Mes negauname jokio finansavimo iš Jungtinių Tautų, todėl įmonių parama yra ypač reikalinga įvykus nelaimei.
  • Paaukok valandą: Paskatindami darbuotojus paaukoti sumą, prilygstančią jų valandiniam darbo užmokesčiui, padarytumėte didžiulę įtaką nelaimių atveju. Tai gali būti iš anksto suderinta su Jūsų žmogiškųjų išteklių komanda.
  • Reklaminiai skydeliai: Mes galime suteikti Jums aukoti kviečiančius reklaminius skydelius, kad patalpintumėte savo įmonės interneto svetainėje.
  • Klientų įtraukimas: Jeigu Jūsų įmonė vykdo internetinę prekybą ar turi savo parduotuves, mes galime padėti Jums rinkti paramą iš klientų, kviečiant juos dalį savo išlaidų paaukoti įvykusiai nelaimei. Pavyzdžiui, 2010 m. H&M nusprendė įtraukti savo klientus Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje bei kvietė juos paremti mūsų veiklą Haityje įvykus žemės drebėjimui. Visi plakatai ir tekstai darbuotojams, atsakingiems už pardavimus, buvo paruošti per 24 valandas ir parduotuvėse šiai nelaimei per 4 savaites buvo surinkta daugiau nei €124 tūkst.

Ar norėtumėte tapti verslo partneriu nelaimių atveju?

Parašykite mums