Mūsų darbas dėl
Sirijos vaikų

Pradinis » Sirija ir jos kaimynystė

Jau praėjo aštuoneri metai nuo karo Sirijoje pradžios. Kiekvieną dieną milijonai vaikų Sirijoje patenka į atakas, suniokojančias vietas, kurios jiems atrodė saugios: mokyklos, ligoninės, žaidimų aikštelės, viešieji parkai ir šeimos namai.

Besitęsiantis konfliktas šalyje sukėlė didžiausią humanitarinę krizę nuo II Pasaulinio Karo, privertė bėgti 2.5 milijono Sirijos vaikų ir suniokojo vandens paruošimo įrenginius. Šiuo metu 3 milijonai vaikų negauna maistingų medžiagų, reikalingų jų vystymuisi ir sveikatai.

Su jūsų pagalba Unicef gali tęsti darbą ir teikti reikalingas maisto medžiagas, geriamą vandenį, gyvybiškai svarbias vakcinas, švietimą, kurių Sirijos vaikams ypatingai reikia.

Šiuo metu, Unicef darbuotojai Sirijoje ir jos kaimyninėse šalyse dirba, kad užtikrintų vaikų saugumą. Yra dar tiek daug, ką mes galime ir turime daryti, kad pakeistume Sirijos vaikų gyvenimą, ir mes nesustosime, kol nepasieksime kiekvieno vaiko, esančio pavojuje.

Jūs galite padėti mums pasiekti daugiau vaikų paaukodami Sirijos vaikams šiandien.

Padėk mums apsaugoti daugiau Sirijos vaikų

paaukok dabar
Mano mokykla Sirijoje užsidarė dėl karo. Lėktuvas ant mūsų mokyklos numetė barelinę bombą.

Į mano veidą ir nugarą pataikė bombos skeveldra.

Safi, 9m.

Kaip Unicef padeda vaikams Sirijoje?

Unicef yra viena iš keletos agentūrų, dirbančių Sirijos viduje ir taip pat padedanti pabėgėlių šeimoms kaimyninėse šalyse, įskaitant Jordaniją, Libaną, Iraką, Turkiją bei Egiptą. Mes taip pat dirbame, kad apsaugotume, skatintume ir puoselėtume teises tų Sirijos vaikų, kurie leidosi į pavojingą kelionę į Europą, ieškodami geresnės ateities.

Visame regione mes suteikiame vaikams draugiškas erdves, kuriose teikiama mokymosi parama ir psichologinė pagalba, taip pat tai saugi vieta žaisti. Mes glaudžiai dirbame su švietimo valdžios organais, kad užtikrintume, jog vaikai galėtų lankyti mokyklas. Kol kas, mes užtikrinome, kad daugiau nei 350 000 vaikų Sirijoje ir daugiau nei 240 000 kaimyninėse šalyse gautų gyvybiškai svarbią psichologinę pagalbą, kuri padėtų vaikams jų išgyvenimuose.

Unicef darbuotojai taip pat dirba visą parą, kad užtikrintų, jog vaikai ir šeimos, paveiktos konflikto, turėtų prieigą prie švaraus geriamo vandens bei higieniškų tualetų ir aprūpina gyvybes gelbstinčiomis vakcinomis milijonus vaikų. Kartu su mūsų partneriais visame regione, nuo vakcinomis išvengiamų ligų mes apsaugojome daugiau nei 3 milijonus vaikų. Visai neseniai, dirbdami su PSO (Pasaulio Sveikatos Organizacija) ir su Sveikatos ministerija vykdėme nacionalinę imunizacijos kampaniją Sirijos viduje, siekiančią vakcinuoti 2 milijonus vaikų ir taip apsaugoti juos nuo mirtinų tymų.

Unicef Jungtinėje Karalystėje Ambasadorius Martinas Bellas susitinka su Sirijos vaikais, kuriančiais savo gyvenimus iš naujo Libane.

Padėk mums apsaugoti daugiau Sirijos vaikų

paaukok dabar