Shakira Mebarak

Geros valios ambasadorė

Pradinis » Mūsų garsūs rėmėjai » Shakira Mebarak, Geros valios ambasadorė

Shakira Mebarak – Kolumbijos dainininkė ir dainų autorė, Grammy apdovanojimų nugalėtoja, Unicef Geros valios ambasadorė ir taip pat atsidavusi švietimo propaguotoja, ypač VAV (vystymosi ankstyvoje vaikystėje).

Būdama 18-kos ji įkūrė Pies Descalzos fondą, kuris jau dabar atidaręs 6 atvirų, modernių mokyklų, teikiančių kokybišką švietimą namų netekusiems ir nepasiturintiems vaikams jos gimtojoje Kolumbijoje, duris. Fondas ne tik vykdo projektus, užtikrinančius, kad vaikai turėtų saugias ir geromis priemonėmis aprūpintas mokymosi sąlygas, jis taip pat teikia maistingus valgius, praturtina švietimą per meną, muziką ir poilsį, suteikia ekonomines galimybes šeimoms. Šiuo metu mokyklos teikia paslaugas 6 000 moksleivių, o žvelgiant plačiai – turi poveikį beveik 30 000 bendruomenės narių.

Shakira taip pat yra viena iš ALAS judėjimo įkūrėjų, siekiančio įtraukti VAV į politines Lotynų Amerikos teritorijų darbotvarkes, ir skatinančio viešojo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimą statant VAV centrus visame žemyne; šiuo metu iš viso yra virš 35 centrų Kolumbijoje, Argentinoje ir Meksikoje.

Tikiu, kad bėgant laikui atsiras vis daugiau ir daugiau žmonių, norinčių padėti tiems, kuriems to reikia.

Kai tai nutiks, pasaulis neabejotinai sužinos, kas yra taika.

Shakira Mebarak, Unicef geros valios ambasadorė

Shakiros 14 metų su Unicef

Nuo 2003 metų būdama Unicef Geros valios ambasadore, Shakira ėmė ginti vaikus pasauliniame lygmenyje aplankydama Bangladešą, Azerbaidžaną, Indiją, vykdydama dvi pasaulines lėšų rinkimo kampanijas, kad padėtų gyvybes gelbstinčioms priemonėms pasiekti labiausiai skurstančius ir didžiausiame pavojuje gyvenančius pasaulio vaikus.

Taip pat 2015 metais Jungtinių Tautų savaitės metu ji vadovavo aukšto lygio susirinkimui, kuriame dalyvavo vaikų gynėjai, viešojo ir privataus sektoriaus atstovai ir diskutavo apie papildomų investicijų į VAV pasauliniu mastu svarbą.

2015 metais ji taip pat buvo paskirta Darnių Vystymosi Tikslų (DVT) propaguotoja su įgaliojimu padėti Jungtinių Tautų Generaliniam Sekretoriui jo pastangose duoti tokį impulsą, kad įsipareigojimas iki 2030 m. pasiekti DVT būtų įgyvendintas.

23-uose kasmetiniuose Pasaulio Ekonomikos Forumo Krištoliniuose apdovanojimuose, dainininkė ir Unicef Geros valios ambasadorė Shakira Mebarak (dešinėje) ruošiasi sakyti kalbą po to, kai Schwab socialinio verslumo fondo pirmininkė ir viena iš įkūrėjų Hilde Schwab įteikė jai krištolinį apdovanojimą už jos atsidavimą vystymosi ankstyvoje vaikystėje skatinimui.
Nuotrauka: Valeriano Di Domenico, Pasaulio Ekonomikos Forumas, Davosas, Šveicarija, 2017-01-16

Tavo auka Unicef gali padėti apsaugoti vaikus

Paaukok dabar