Seras Roger’is Moore’as

Geros valios ambasadorius

Pradinis » Mūsų garsūs rėmėjai » Seras Roger’is Moore’as, Geros Valios Ambasadorius

Mums plyšta širdis netekus mūsų labai mylimo Geros valios ambasadoriaus ir brangaus draugo sero Roger’io Moore’o.

Seras Roger’is – atsidavęs ir aistringas vaikų gynėjas – buvo taip pat gerai žinomas dėl savo humanitarinės veiklos, kiek ir dėl atlikto James Bond’o vaidmens. 2003 metais už labdaringą veiklą jis buvo įšventintas į riterius.

Serą Roger’į su Unicef supažindino Audrey Hepburn ir 1991 metais jis tapo Geros valios ambasadoriumi. Būdamas ambasadoriumi jis ir jo žmona, ledi Kristina Moore, keliavo aplink visą pasaulį, kad gintų vaikų teises ir susipažintų su Unicef veikla.

Seras Roger’is susitinka su vaikais vaikų darželyje Accra mieste Ganoje.
Unicef/2000/Craig

Aš buvau be galo sėkmingas aktorius ir didžiausia sėkmė buvo ta, kad aš galėjau ateiti ir dirbti Unicef. Darbas su Unicef išmokė mane nuolankumo.

Seras Roger’is Moore’as, Unicef Geros valios ambasadorius

Tavo auka Unicef gali padėti apsaugoti vaikus

Paaukok dabar

Sero Roger’io 26 metai su Unicef

Pirmoji Sero Roger’io kelionė su Unicef buvo į Centrinę Ameriką 1991 metų rugpjūtį, kur jis aplankė projektus Kosta Rikoje, Salvadore, Hondūre ir Gvatemaloje.

Seras Roger’is parėmė mūsų partnerystę su Starwood viešbučiais nuo jos paskelbimo prieš 20 metų pradžios, lankydamas programas Brazilijoje, Meksikoje ir Etiopijoje, kad pabrėžtų pokytį vaikų gyvenimuose atsirandantį paramos dėka.

2012 metais pasaulinę Džeimso Bondo dieną seras Roger’is organizavo Bondo atminimo daiktų aukcioną, kurio metu Unicef vaikų projektams buvo surinkta £723,600. Po mėnesio jam buvo įteiktas pirmasis UNICEF ofiso Jungtinėje Karalystėje apdovanojimas už gyvenimo nuopelnus (nuo tada tai – Rogerio Moore’o vardo apdovanojimas už viso gyvenimo nuopelnus, taip pažymint jo, kaip puikaus lėšų rinkėjo ir vaikų teisių gynėjo, pasišventimą UNICEF).

Priimdamas apdovanojimą seras Rogeris sakė: „Turbūt geriausiai esu žinomas kaip Bondo vaidmens atlikėjas, tačiau būtent UNICEF geros valios ambasadoriaus vaidmuo man yra pats svarbiausias ir kurį atlieku su ypatingu entuziazmu. Neabejoju, kad tai vaikai ir jiems pasišventę darbuotojai, kurie nusipelno medalių; bet man tai didelė garbė, todėl noriu nuoširdžiai padėkoti UNICEF už šį apdovanojimą.“

2013 metais praūžus taifūnui Filipinuose seras Roger’is aplankė Unicef tiekimo skyrių Kopenhagoje, kur padėkojo Unicef darbuotojams už jų sunkų darbą ir padėjo paskatinti žmones aukoti.

2009 metų gegužį ir 2010 metų sausį seras Roger’is su žmona Ledi Kristina lankėsi Lietuvoje, kur prie pasaulinės Unicef misijos kvietė prisidėti Lietuvos žmones.

Serą Roger’į ir Ledi Kristiną jų vizito Lietuvoje metu visur lydėjo mergaitės Saulė ir Indrė.