Orlando Bloom'as

Geros valios ambasadorius

Pradinis » Mūsų garsūs rėmėjai » Orlando Bloom’as, Geros Valios Ambasadorius

Aktorius Orlando Bloom‘as į Unicef veiklą įsitraukė nuo 2007 metų, o Geros valios ambasadoriumi tapo 2009.

Neseniai Orlando keliavo į Nigerį, kur susitiko su vaikais, nukentėjusiais nuo Boko Haram smurto. Unicef sustiprino pagalbą šeimoms, gyvenančioms Nigerijoje, Kamerūne, Čade ir Nigeryje ir suteikė prieigą prie švaraus geriamo vandens, švietimo, konsultacijų, vakcinų ir gydymo nuo nepakankamos mitybos.

Prieš tai, 2016 metais, jo vizitas į Ukrainą atkreipė dėmesį į globalią švietimo krizę, su kuria susiduria vaikai ekstremaliose situacijose. Kelionės metu jis aplankė Unicef remiamą centrą, kuris suteikia neformalaus švietimo programas, tokias kaip menų pamokos, žaidimai bei kirpėjų kursai, vaikams, palikusiems namus konflikto paveiktose teritorijose. Prieš du metus miestelyje buvo 3,500 gyventojų ir tik viena mokykla, vienas darželis. Kai konfliktas sustiprėjo, miestelis išaugo iki daugiau nei 10,000 gyventojų. Daugiau nei 40 vaikų kiekvieną dieną atvyksta į centrą ir beveik visi darbuotojai yra perkeltieji asmenys.

Kelionės į konfliktų kamuojamą rytų Ukrainą metu, siekiančios atkreipti dėmesį į pasaulinę švietimo krizę, su kuria susiduria vaikai ekstremaliose situacijose, bendruomenės pagalbos centre Sviatogorske Orlando sveikinasi su ketverių metukų Ksuša.
Unicef/2016/Georgiev

Jie kenčia nuo neįsivaizduojamo smurto ir užgauliojimų, jie neteko savo šeimų, namų bei kelis metus nelankė mokyklos.

Ko šiems vaikams labiausiai reikia, tai kad pasibaigtų smurtas, ir kol tai įmanoma, mes turime daryti viską, ką galime, kad padėtume jiems atstatyti savo gyvenimus.

Orlando Bloom‘as Geros valios ambasadorius

Tavo auka Unicef gali padėti apsaugoti vaikus

Paaukok dabar

2014 metais Orlando susitiko su konflikto Sirijoje paveiktais Sirijos vaikais-pabėgėliais Za‘atari stovykloje Jordanijoje.

2008 metais jis keliavo į Maskvą ir Sarajevą, kad daugiau sužinotų apie Unicef veiklą ginant šiose šalyse gyvenančių vaikų teises.

Prieš tai, 2007 metais, jis keliavo į Nepalą aplankyti skurdžiausiuose regionuose esančių mokyklų. Tai buvo pirmoji jo kelionė su Unicef ir 2008 metais jis dar kartą atvyko į Nepalą susipažinti su Unicef kuruojamais vandens ir sanitarijos projektais.

Orlando toliau tęsia vaikų teisių gynėjo veiklą visame pasaulyje.

Orlando prisijungia prie vaikų per muzikos užsiėmimus Unicef globojamoje vaikų ir šeimos apsaugos vietoje, Jordanijoje.
Unicef/2014/Diffid