Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Garsi rėmėja

Pradinis » Mūsų garsūs rėmėjai » Jurgita Jurkutė-Širvaitė, garsi rėmėja

Aktorė ir laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė remia Unicef nuo 2011 metų, kuomet keliavo į pirmąją Unicef misiją Kambodžoje.

Vizito metu ji sutiko didžiuliame skurde gyvenančius vaikus ir moteris bei iš arti pamatė, kaip Unicef jiems padeda išgyventi.

„Nepaisant visko, kas mums atrodo taip tolima, o gal ir svetima, vaikystė čia ta pati. Vaikai trypia purve ir maudosi skardiniame dubenyje. Krykštaudami lekia prie atvažiuojančio kaimelio ledų pardavėjo, kuris, kaip gerasis pasakų dėdė, dalina ledus.

Kaip būtų gerai, jei pasaulyje būtų daugiau herojų, galinčių vaikams dovanoti sveikatą ir galimybę užaugti sveikais ir pilnaverčiais žmonėmis“ – savo dienoraštyje iš Kambodžos rašė Jurgita.

Grįžusi patirtais įspūdžiais ji dalinosi su žiniasklaida, savo gerbėjais bei baigiamajame paramos renginyje „Už kiekvieną vaiką“, kurio metu kvietė Lietuvos žmones aukoti pasaulio vaikams.

Jurgitos Jurkutės-Širvaitės įspūdžiai iš Unicef misijos Kambodžoje.

Gyvenime pats paprasčiausias dalykas - imti, bet gal kartais verta eiti sudėtingesniu keliu ir duoti ar bent jau dalintis. Galų gale, gamta mėgsta pusiausvyrą, ir nereikia laukti, kol bus atimta…

Jurgita Jurkutė-Širvaitė, garsi rėmėja

Tavo parama UNICEF padės gelbėti vaikų gyvybes

Paaukok dabar

Jurgita yra ir dažna Unicef šou „Už kiekvieną vaiką“, tiesiogiai transliuojamo per TV3, vedėja. Jos nuoširdus ir įtaigus raginimas išgelbėti vaiko gyvenimą visada pasiekia tūkstančių Lietuvos žmonių širdis.

“Už kiekvieną vaiką”- tai siekiamybė ir tvirtinimas, kad kiekvienas vaikas turi teisę išgyventi. Visi vaikai, visur ir visada turi teisę turėti vaikystę. Tai tikėjimas, kad mes galime ir turime išgelbėti kiekvieno vaiko gyvenimą. Tai tvirtas įsipareigojimas daryti viską, kol tai pasieksime.

Jurgita Jurkutė-Širvaitė kartu su Giedre Rusyte veda Unicef šou "Už kiekvieną vaiką".