Giedrius Savickas

Garsus rėmėjas

Pradinis » Mūsų garsūs rėmėjai » Giedrius Savickas, garsus rėmėjas

Teatro, kino ir televizijos aktorius Giedrius Savickas energingai įsitraukė į Unicef veiklą nuo 2013 metų, kai išvyko į Unicef misiją Tanzanijoje.

Giedrius keliaudamas su Unicef turėjo galimybė iš arti susipažinti su vaikų našlaičių kasdienybe vienoje skurdžiausių pasaulyje šalių Tanzanijoje. Kaimo mokykloje jis sutiko dvi sesutes Kristina ir Mansula, kurios mirus abiem tėvams gyveno vienui vienos.

„Labiausiai, šilčiausiai, vaišingiausiai ir mandagiausiai priėmė mane tos mergaitės. Nes jos pasidalino tuo, kas joms yra brangiausia. Jų nuolankumas, jų stiprumas, komandiškumas, stipri seseriška meilė įstrigs ir privers dar daug ką man gyvenime apmąstyti. Aš grįžau sužavėtas.

Aš labai noriu, kad išsipildytų jų svajonės ir kad jos galėtų pagelbėti daugeliui kitų žmonių“- apie Unicef misijoje sutiktas sesutes pasakojo Giedrius.

 

Giedrius Savickas lankosi našlaitėmis likusių sesučių namuose, Tanzanijoje.

Jeigu tau atsitinka tokia galimybė - kas pirmas, tą ir griebi. Va čia yra aukštoji matematika! Kur nėra jokios logikos ir jokių racionalumų. Neieškokite jokios logikos - kam padėti, nepadėti. Tame nėra jokios logikos. Tiesiog.

Giedrius Savickas. Garsus rėmėjas

Tavo parama UNICEF padės gelbėti vaikų gyvybes

Paaukok dabar

2014 metais Giedrius keliavo į Unicef misiją Haityje susitikti su vaikais, kurie išgyveno žemės drebėjimą.

„Nežinau, kaip pradėti, nes tam, kad suprastum, kaip žmonės gyvena, čia reikia pagyventi, o gyventi čia tikrai nesinori. Šitie namai, kurių negali pavadinti namais, padaryti iš nieko. Aš pripratęs, kad namas daromas iš plytų arba iš blokų, yra čerpės, stogas. Jie tai vadina namais, aš to nepavadinčiau namais. Vienu metu buvo pusantro milijono žmonių, gyvenančių tokiose stovyklose kaip ši. Jie čia atsikėle iškart po žemės drebėjimo. Jie neturi nei vandens, nei elektros, o kai tokiomis sąlygomis gyvena minia žmonių, prasideda grobimai, seksualinis smurtas, kuris ypač nukreiptas prieš vaikus“- pasakojo jis.

Giedrius ir toliau aktyviai dalyvauja Unicef veikloje, kiekvienais metais prisidėdamas prie Unicef vaikų bėgimo ir Unicef šou „Už kiekvieną vaiką“ įgyvendinimo.

Giedrius Savickas bėga Unicef vaikų bėgime Tauragėje.