David'as Beckham'as

Geros valios ambasadorius

Pradinis » Mūsų garsūs rėmėjai » David’as Beckham’as, Geros Valios Ambasadorius

David’as Beckham’as yra Unicef Geros valios ambasadorius ir remia Unicef nuo 2005 metų. 2015 metais – jo dešimtaisiais metais dirbant su Unicef – David’as į kūrė 7: David’o Beckham’o UNICEF fondą, kad padėtų apsaugoti vaikus pavojuje.

David’as remia Unicef nuo 2005-ųjų, kai jis tapo Geros valios ambasadoriumi ypatingą dėmesį skiriant sportui vystymuisi, o dabar jis remia Unicef saugant pažeidžiamų vaikų teises visame pasaulyje.

David’o parama mūsų priešsmurtinei “End Violence” kampanijai

2016 m. gruodžio 5 d., David’as ir Unicef išleido naują stiprų filmą, siekiantį į dienos šviesą iškelti smurto prieš vaikus problemą, pabrėžiant kaip fizinis ir psichologinis smurtas paženklina vaikus visam gyvenimui.

Paties David’o tatuiruotės – žymės, pasirinktos atvaizduoti laimingus ar svarbius prisiminimus, bet milijonai vaikų visame pasaulyje nešioja smurto žymes, kurių jie nepasirinko.

Tai yra kiekvieno atsakomybė atvirai pasisakyti prieš smurtą ir veikti jau dabar. Žiūrėkite filmą, dalinkitės ir gėrio vardan padėkite nutraukti smurtą.

David'as Beckham'as kviečia gėrio vardan nutraukti smurtą prieš vaikus

David’o 11 metų su Unicef

Nuo tada, kai 2005 metais David’as tapo Unicef rėmėju, jis intensyviai keliavo po pasaulį, kad susipažintų su Unicef veikla.

David’as aplankė Siera Leonę, kad padėtų atkreipti pasaulio dėmesį į vaikų išgyvenimą – didinti visuomenės informuotumą apie vaikų iki penkerių metų mirtingumą ir tai, kaip šios mirtys gali būti išvengiamos.  Jis taip pat keliavo į pietų Afriką, kad susipažintų su Unicef veikla dirbant su vaikais ir šeimomis, paveiktomis ŽIV ir AIDS, o 2011 metais jis aplankė Unicef remiamą vaikų centrą Maniloje, Filipinuose, ir parėmė mūsų prašymą padėti Rytų Afrikos vaikams, paveiktiems maisto krizės visame regione.

2014 metais vasario mėnesį jis antrą kartą apsilankė Filipnuose, kad susitiktų su vaikais, nukentėjusiais nuo taifūno Haiyan, ir pamatytų, kaip Unicef toliau padeda jiems teikdamas sveikatos priežiūrą, konsultacijas ir įrengdamas saugias erdves žaisti ir mokytis. David’o vizitas Filipinuose buvo dalis penktosios Soccer Aid kampanijos, kur jis pamatė, kokią įtaką aukos gali padaryti reagavimui į ekstremalias situacijas. David’as padėjo įkurti lėšų rinkimo kampaniją vaikams, nukentėjusiems nuo taifūno Filipinuose, kurios metu vien Jungtinėje Karalystėje buvo surinkta 5,4 milijonų svarų.

David’as bendradarbiavo su Robbie Williams 2014 metais įkuriant Unicef ‘Children in Danger’ kampaniją, siekiančią apsaugoti vaikus nuo smurto, ligų, alkio ir karų bei nelaimių sukeliamo chaoso.

Visai neseniai, David’o vizitas Svazilande, šalyje remiamoje jo įkurto fondo, atkreipė pasaulio dėmesį į sausrą Rytų ir Pietų Afrikoje, kuri niokoja vaikų ir šeimų gyvenimus, kurie ir taip jau yra pažeisti ŽIV.

David’as susitiko su vaikais Kambodžoje, kad išgirstų jų istorijas ir sužinotų, kaip Unicef ir jo partneriai dirba, kad nuo pavojaus apsaugotų pažeidžiamus vaikus.
Unicef/2016