UNICEF Geros valios ambasadorė M. Brown ragina „vaikus neprarasti tikėjimo suaugusiais“

Pradinis » Press releases » UNICEF Geros valios ambasadorė M. Brown ragina „vaikus neprarasti tikėjimo suaugusiais“

Pasaulinei vaikų dieną UNICEF geros valios ambasadorė Millie Bobby Brown ragina „vaikus neprarasti tikėjimo suaugusiais“.

Siekdama atkreipti dėmesį į vaikų nuomones, lapkričio 20-osios – Pasaulinės vaikų dienos – proga UNICEF geros valios ambasadorė Millie Bobby Brown pasirodė naujame vaizdo įraše.

Priešingai nei įprasta, M. Brown atkreipia dėmesį į tai, kaip dažnai vaikams nurodymus duoda suaugusieji, o dabar ragina suaugusiuosius įsiklausyti į vaikus. Žinoma britų aktorė 2018 m. Pasaulinę vaikų dieną buvo paskirta jauniausia UNICEF Geros valios ambasadore.

„Mes klausėmės suaugusiųjų, bet dabar atėjo laikas jiems klausytis mūsų“, – vaizdo įraše komentuoja Millie Bobby Brown. „Laikas priminti jiems, kad dideli pokyčiai gali prasidėti nuo mažų dalykų ir kad tik kartu galime pakeisti pasaulį.“

„Milijonai vaikų visame pasaulyje gina savo teises klimato, lygybės ir gerumo klausimais“, – sakė B. Brown. „Šis vaizdo įrašas – tai būdas padėti sustiprinti jų balsą, atkreipti daugiau dėmesio į šiuos svarbius klausimus ir užtikrinti, kad suaugusieji atsižvelgtų į tai, ką sako vaikai.“

Pasaulinės vaikų dienos – UNICEF pasaulinės vaikų ir vaikams skirtos veiklos dienos, kuri kasmet minima lapkričio 20-ąją, – tikslas yra atkreipti dėmesį į milijonus vaikų, kuriems nesuteikiama teisė į tinkamą sveikatos priežiūrą, mitybą, švietimą ir apsaugą, ir akcentuojant jaunų žmonių pasisakymus kaip itin svarbius visose diskusijose apie jų ateitį.

Kasmet minint šią šventę pramogų, valdžios, sporto ir verslo pasaulio žvaigždės ir lyderiai telkiasi už vaikų teises; vaikai dienai „perima“ aukštus postus atkreipdami dėmesį į jiems aktualiausius klausimus, visame pasaulyje svarbūs objektai nusidažo žydra spalva. Šiais metais į šią iniciatyvą įsijungia ir Vilnius: šįvakar žydrai nušvis Žvėryno, Baltasis ir Karaliaus Mindaugo tiltai.

Nepraraskime tikėjimo suaugusiais I UNICEF

UNICEF geros valios ambasadorė Millie Bobby Brown Pasaulinės vaikų dienos proga ragina suaugusiuosius įsiklausyti į vaikus