Greta Thunberg UNICEF skyrė reikšmingą paramą

Pradinis » Press releases » Greta Thunberg UNICEF skyrė reikšmingą paramą

Klimato aktyvistė Greta Thunberg drauge su Danijos nevyriausybine organizacija Human Act šiandien pradeda kampaniją skirtą ginti vaikų teises, ir nukreiptą prisidėti prie Juntinių Tautų vaikų fondo (UNICEF) pastangų kovoti su COVID-19 pandemija, bei apsaugoti vaikus nuo jos tiesioginių ir liekamųjų pasekmių. Maisto trūkumas, persitempusios sveikatos apsaugos sistemos, smurtas ir prarasta išsilavinimo galimybė yra kelios iš jų.

„Koronaviruso pandemija, kaip ir klimato krizė, yra vaikų teisių krizė,“ – sakė Thunberg. „Ji įtakos visus vaikus dabar ir ateityje, tačiau labiausiai nukentės pažeidžiamiausios grupės. Aš prašau visų drauge su manimi paremti UNICEF darbą gelbėjant vaikų gyvybes, saugant jų sveikatą ir suteikiant galimybę jų išsilavinimui.”

Human Act ir Greta Thunberg Fondas drauge aukoja 200 tūkst. dolerių UNICEF reikmėms. Human Act neseniai apdovanojo Greta Thunberg už jos pasaulinį aktyvumą jos fondui skirdama 100 tūkst. dolerių – šias lėšas Greta perduoda UNICEF, o Human Act papildomai prideda antra tiek.

Kampanijos metu surinktos lėšos bus skirtos tiesiogiai UNICEF vykdomoms skubios pagalbos programoms kovojant to COVID-19, įskaitant muilo, kaukių, pirštinių, higienos rinkinių, apsauginių priemonių, gyvybiškai svarbios informacijos teikimą ir kitą paramą sveikatos priežiūros sistemoms.

Plačiau: https://www.unicef.org/press-releases/greta-thunberg-and-ngo-human-act-launch-child-rights-driven-coronavirus-campaign