Padėkite
Turkijos ir Sirijos
vaikams

Pradinis » Padėkime nuo žemės drebėjimų pietryčių Turkijoje ir Sirijoje nukentėjusiems vaikams

Tūkstančiai žmonių žuvo per didžiulius žemės drebėjimus Turkijoje ir Sirijoje. Paaukokite dabar, kad padėtumėte nuo žemės drebėjimų nukentėjusiems vaikams.

UNICEF dirba nelaimės zonoje užtikrinant saugumą ir gerovę namų netekusiems ir po atviru dangum nakvoti likusiems, nuo šeimų atskirtiems vaikams. Prašome Jūsų aukoti, kad padėtume nuo šios nelaimės nukentėjusiems vaikams –

tą padaryti galite pavedimu į banko sąskaitą, paskirtyje nurodant „Žemės drebėjimo Turkijoje aukoms“:

LT57 7044 0600 0032 2761 (AB „SEB bankas”) arba LT86 7300 0100 0244 9116 (AB „Swedbank“)

Rekvizitai: pavadinimas: Jungtinių Tautų vaikų fondo (UNICEF) Lietuvos nacionalinis komitetas
Kodas: 191588169, adresas: Gynėjų g. 14, LT-01109, Vilnius, Lietuva

Taip pat aukoti galite paramos tel. numeriu 1469 – skambinant auka 3 Eur, SMS su žinute „vaikams“ – 3 Eur/mėn.

Ačiū Jums.

Jūsų parama prisidės padedant vaikams Turkijoje ir Sirijoje

UNICEF skubiai mobilizuoja visas humanitarinės pagalbos priemones padėti nuo žemės drebėjimų Sirijoje ir Turkijoje nukentėjusiems vaikams ir šeimoms. Sirijoje vaikus aprūpiname geriamu vandeniu, rūpinamės vaikų saugumu ir gerove, Turkijoje dalijame gyvybiškai svarbius skubios pagalbos reikmenis, stegiame vaikams ir šeimoms saugias erdves.

Švarus vanduo ir mityba – didžiausią dėmesį skiriame tam, kad užtikrintume galimybes vaikams gauti saugaus geriamojo vandens, sanitarijos reikmenų ir pramisti. Vien Sirijoje per pirmas 48 val. UNICEF pristatė 400 tūkst. litrų saugaus vandens, kas labai svarbu siekiant užkirsti kelią krizės metu greitai plintančioms ligoms.

Sveikatos priežiūra ir medicinos reikmenys – nelaimės zonai tiekiame gyvybes gelbstinčius medicinos reikmenis. Švarus vandenuo drauge su namus palikti priverstų žmonių sveikatos priežiūra leis užkirsti kelią pasikartojantiems choleros protrūkiams.

Vaikų apsauga – užtikriname suaugusių nelydimų vaikų identifikavimą ir jų sugrąžinimą šeimoms. Vaikams teikiama greitoji psichologinė pagalba, saugios erdvės poilsiui ir užsiėmimams.

Švietimas – mokyklos Turkijoje ir kai kuriose Sirijos dalyse šiuo metu uždarytos, daugelyje jų laikinai apgyvendinti nukentėję vaikai ir šeimos. Kartu su partneriais dirbsime siekdami užtikrinti, kad vaikai galėtų grįžti į klases, kai tik bus saugu.

Prašome Jūsų padėti UNICEF pagelbėti nuo šio pražūtingo žemės drebėjimo nukentėjusiems vaikams ir šeimoms Turkijoje ir Sirijoje, paaukokite dabar – ačiū Jums.