Paaukok ir
padėk apsaugoti
vaiką Sirijoje

€20 gali suteikti 5 000 vandens valymo tablečių, padedančių šeimoms išvalyti vandenį ekstremaliose situacijose.

€13 gali suteikti pratybų sąsiuvinius 40 vaikų, kad jie galėtų tęsti mokslus krizių ir nelaimių metu.

€5 gali padėti vienam vaikui savaitei suteikti gyvybę gelbstinčio maisto.

€80 gali padėti sumokėti už mokymosi reikmenis, kad mažiausiai 20 vaikų galėtų tęsti mokslus ekstremaliose situacijose.

€55 gali padėti įkurti vaikams draugišką erdvę, kurioje jie galėtų žaisti ir mokytis saugioje aplinkoje.

€25 gali mėnesiui suteikti gyvybę gelbstinčios riešutų pastos, padėsiančios atgauti sveikatą vienam dėl prastos mitybos stipriai išsekusiam vaikui.

Po šešerių konflikto metų, Sirija yra viena iš pavojingiausių vietų būti vaiku

Dabar, daugiau nei 8 milijonai Sirijos vaikų yra pavojuje. Jie susiduria su neapsakomu žiaurumu, maisto, sveikatos priežiūros, švaraus geriamo vandens trūkumu ir padidėjusia rizika susirgti įvairiomis ligomis. Daugybė iš jų prarado savo namus, mokyklas ir netgi šeimas.

Mes turime daryti viską, ką galime, kad apsaugotume Sirijos vaikus.

Konfliktas Sirijoje turi siaubingą poveikį vaikams

Vaikai ir šeimos Sirijoje ir aplink ją susiduria su baisiu vandens trūkumu, apribojimais gaunant būtiną maistą bei sveikatos priežiūrą. Viena iš keturių mokyklų Sirijoje yra sugriauta, apgadinta ar jos veikla yra sutrikdyta, paliekant daugiau nei 2 milijonus vaikų be galimybės mokytis. Tai reiškia, kad šalis dar metų metus gali kentėti net pasibaigus konfliktui, kadangi visa karta vaikų auga be švietimo – to, ko nusipelno kiekvienas vaikas.

Šios krizės vaikams mastas yra beprecedentis, toks privalo būti ir mūsų atsakas. Su Tavo pagalba, mes galime užtikrinti, kad pasieksime kiekvieną Sirijos vaiką pavojuje.

Kaip mano auka padės vaikams?

Mes esame viena iš nedaugelio agentūrų dirbančių Sirijos viduje ir taip pat padedanti pabėgėlių šeimoms kaimyninėse valstybėse, įskaitant Jordaniją, Libaną, Iraką, Turkiją ir Egiptą. Mes pradėjome savo visų laikų didžiausią lėšų rinkimo kampaniją, kad suteiktume skubią humanitarinę pagalbą, įskaitant gyvybes gelbstinčias vakcinas, vandenį ir švarų geriamą vandenį vaikams bei šeimoms, paveiktiems krizės Sirijoje.

Visame regione mes įrengiame vaikams draugiškas erdves, kuriose siūloma parama mokantis ir psichologinė pagalba, taip pat tai saugi vieta žaisti. Mes taip pat glaudžiai dirbame su švietimo institucijomis, kad užtikrintume, jog vaikai galėtų lankyti mokyklas.

Apytiksliai skaičiuojama, kad nuo metų pradžios virš milijono žmonių, gyvenančių apgultose ir sunkiai pasiekiamose Sirijos vietovėse, buvo aprūpinti būtinomis priemonėmis, įskaitant maistą, vandenį, sanitarijos ir higienos priemones, švietimo, sveikatos ir vaiko apsaugos paslaugas. Bet mes paprasčiausiai neturime pakankamai lėšų, kad pasiektume kiekveiną vaiką ir yra dar milijonai vaikų, kuriems reikia pagalbos. Mums skubiai reikia Tavo paramos, kad padėtum mums pasiekti daugiau Sirijos vaikų, gyvenančių pavojuje.

Aukojimas telefonu

Jei Tu pageidauji skirti mėnesinę paramą telefonu, Tu gali išsiųsti SMS 1469 įrašęs žodį – VAIKAMS. Tavo parama €3 kas mėnesį, bus pridėta prie mobilaus telefono sąskaitos.

Tu gali padėti mums išgelbėti dar daugiau vaikų gyvenimų. Prašome, tapk pastoviu Unicef rėmėju šiandien ir padėk mums apsaugoti kiekvieną vaiką.