Paaukok vaikams
Malavyje

30 € per mėnesį gali suteikti visko, ko reikia akušerėms saugiai priimti daugiau nei 12 naujagimių.

19 € per mėnesį gali nupirkti šaltkrepšį, kuris išlaikytų gyvybes gelbstinčias vakcinas efektyvias.

už 5 € galima suteikti gyvybiškai svarbaus terapinio maisto dėl prastos mitybos išsekusiam vaikui 6 dienoms.

už 85 € galima nupirkti pratybų sąsiuvinių 180 vaikų ir pieštukų visai mokyklai.

už 63 € galima apmokyti sveikatos priežiūros darbuotoją

už 30 € galima daugiau nei 30 nėščių moterų suteikti ŽIV testus ir taip apsaugoti jų kūdikius.

Malavis – viena skurdžiausių pasaulio valstybių

Malavis yra viena neturtingiausių pasaulio šalių. Daugiau nei pusė vaikų populiacijos gyvena skurde ar žemiau skurdo ribos.  Šalyje yra virš milijonas našlaičių (maždaug 1 iš 6). Šie vaikai yra priversti gyventi vienui vieni, be jokios suaugusiųjų priežiūros ar apsaugos. Šie vaikai būdami labai jauni yra privesrti prisiimti suaugusiųjų atsakomybes. Tai atima iš jų vaikystę, kurios jie jau niekada nesusigrąžins.

Net pusė vaikų mirčių Malavyje yra susijusios su nepakankama, prasta mityba. Maisto trūkumas išlieka bene didžiausia šios šalies problema. Kūdikių mirtingumas – vienas didžiausių iššūkių. Šalyje 89 % kūdikių miršta dėl trijų paprastų priežasčių – neišnešiotumas, infekcija ir deguonies trūkumas.

Kaip mano auka padės vaikams?

Tavo auka užtikrins, kad Unicef kartu su partneriais ir toliau galėtų tiekti vakcinas, maistą labiausiai pažeidžiamiems Malavio vaikams, aprūpinti ligonines būtinais medikamentais, apmokyti gydytojus.

Tavo auka padės įgyvendinti vieną svarbiausių mūsų prioritetų – normalizuoti našlaičiais likusių vaikų gyvenimą. Tokiems vaikams Unicef suteikia galimybę skubiai grįžti į mokyklą, turėti galimybę žaisti, dainuoti ir vėl viskuo domėtis.

Aukojimas telefonu

Jei Tu pageidauji skirti mėnesinę paramą telefonu, Tu gali išsiųsti SMS 1469 įrašęs žodį – VAIKAMS. Tavo parama €3 kas mėnesį, bus pridėta prie mobilaus telefono sąskaitos.

Tu gali padėti mums išgelbėti dar daugiau vaikų gyvenimų. Prašome, tapk pastoviu Unicef rėmėju šiandien ir padėk mums apsaugoti kiekvieną vaiką.