Konferencija
„Vaikams
draugiškų
miestų
iniciatyva“

Pradinis » Konferencija „Vaikams draugiškų miestų iniciatyva“

Vilniuje Socialinių mokslų kolegijoje (Kalvarijų g. 137 E) birželio 22 d., 12.00 – 15.00 rengiama konferencija „Vaikams draugiškų miestų iniciatyva“, ji taip pat bus transliuojama bendradarbiavimo platformoje MS Teams.

Konferencijos „Vaikams draugiškų miestų iniciatyva“ tikslas – informuoti Lietuvos, Baltijos ir Šiaurės regiono savivaldos veikėjus – savivaldybes, su vaikais ir jaunimu dirbančias  organizacijas ir įstaigas, pilietinės visuomenės aktyvistus – apie UNICEF Vaikams draugiškų miestų iniciatyvą, jos teikiamą naudą vaikams, jaunimui, vietos bendruomenėms ir savivaldai, holistinį požiūrį į vaiko teisių įgyvendinimą priimant vaikams ir jaunimui svarbius sprendimus, stiprinant vaikų bei jaunimo dalyvavimą juos planuojant bei vykdant. Konferencijoje pranešimus skaitys UNICEF ir Šiaurės šalių UNICEF nacionalinių komitetų specialistai, patirtimi kuriant vaikams draugišką miestą Lietuvoje dalinsis Vilniaus savivaldybės ekspertai (žr. Konferencijos programa LT).

Konferencijos dalyvius maloniai prašome užsiregistruoti užpildant formą (paspauskite šią nuorodą https://bit.ly/3xhwTxM) – užsiregistravusiems ir ketinantiems dalyvauti gyvai atsiųsime patvirtinimą ir platesnę informaciją, norintiems konferencijos pranešimų klausytis nuotoliniu būdu su priminimu atsiųsime prisijungimo nuorodą.  Konferencijos pranešimai bus verčiami į lietuvių kalbą.

Jei turėtumėte klausimų ar pasiūlymų, maloniai prašome rašyti UNICEF Lietuvos nacionalinio komiteto projekto vadovei Ūlai Jankauskaitei el. paštu [email protected]

Konferencija organizuojama įgyvendinant projektą „Šiaurės ir Baltijos šalių vaikams draugiškų miestų iniciatyvos plėtra“, renginį remia Šiaurės ministrų taryba.