Mūsų finansai

Pradinis » Finansai

Jungtinių Tautų vaikų fondas (UNICEF) yra didžiausia ir viena seniausių pasaulyje vaikų apsaugos organizacija, veikianti daugiau nei 190 pasaulio šalių, šiais metais pažyminti savo 75-metį. UNICEF dirba sudėtingiausiose pasaulio vietose, kad padėtų nepalankiausiose aplinkybėse esančius vaikus ir paauglius ir apgintų kiekvieno vaiko teises. 190 šalių ir teritorijų dirbantis UNICEF daro viską, kad padėtų vaikams išgyventi, klestėti ir išnaudoti savo galimybes nuo ankstyvos vaikystės iki paauglystės. Būdamas didžiausias pasaulyje skiepų tiekėjas, UNICEF remia vaikų sveikatos priežiūrą, mitybos, saugaus vandens ir sanitarijos užtikrinimą, kokybišką švietimą ir įgūdžių ugdymą, apsaugą nuo smurto ir išnaudojimo.

Asociacija „Jungtinių Tautų vaikų fondo (UNICEF) Lietuvos nacionalinis komitetas“ (UNICEF Lietuva) yra oficialus UNICEF partneris Lietuvoje. 1993 metais įkurtas UNICEF Lietuva yra vienas iš 33 nacionalinių UNICEF komitetų.

UNICEF Lietuva renka lėšas pasauliniams ir Lietuvos UNICEF vaikų projektams ir propaguoja vaiko teises. Vaikų švietimas, jų dalyvavimas, vaikų teisė būti išgirstiems ir turėti nuomonę apie tai, kas vyksta pasaulyje, jų šalyje, bendruomenėje, mokykloje, kaip vienas pagrindinių JT Vaiko teisių konvencijos principų, yra prioritetinis veiklos Lietuvoje tikslas.

UNICEF Lietuva kasmet atlieka savo finansų, surinktų lėšų ir įgyvendintų programų išorinį auditą. Nuosekliai tobulindami savo programas su UNICEF pagalba bei nepriklausomos UNICEF Lietuva valdybos įsitraukimu veiklą organizuojame taip, kad išlaidos būtų kiek įmanoma mažesnės ir kad kuo daugiau surinktų lėšų būtų skiriama pagalbai vaikams.

2020 metais UNICEF Lietuva surinko 64 840 eurų – plačiau žr. UNICEF Lietuva 2020 m. finansinę ataskaitą (2019 m. UNICEF Lietuva audito ataskaitą rasite čia).

Dėkojame rėmėjams ir aukotojams – Jūsų parama padeda UNICEF išgelbėti daugiau vaikų gyvybių ir kurti laimingą gyvenimą.

Tapk pastoviu Unicef rėmėju

Paaukok dabar