Kalėdinis bėgimas

BĖK SU UNICEF KOMANDA IR PADĖK IŠGELBĖTI
VAIKŲ GYVENIMUS

Pradinis » Dalyvauk bėgimo renginiuose » Kalėdinis bėgimas

Kalėdos – stebuklų ir vilties metas, tad tegul šis Jūsų bėgimas šiais metais ne tik būna smagi pramoga, bet ir suteikia viltį labiausiai kenčiantiems pasaulio vaikams. Suburkite komandą savo įmonėje, pakvieskite savo šeimos narius ar tiesiog vienas bėkite šventiškai papuoštomis Vilniaus gatvėmis su Unicef. Tegul siekis išgelbėti vaiko gyvenimą tampa Jūsų motyvacija pasiekti finišo liniją.

Kodėl bėgti su Unicef komanda?

Jūsų parama ir dalyvavimas Kalėdiniame bėgime gali sukurti didžiulius pokyčius vaikų gyvenimuose.  Su Jūsų parama Unicef gali apsaugoti milijonos pažeidžiamų vaikų visame pasaulyje. Ar žinote, kad paaukoti 1 000€ gali suteikti gyvybes gelbstinčios riešutų pastos mėnesiui ir sugrąžinti sveikatą 42 vaikams išsekusiems dėl prastos mitybos?

Mes taip pat suteiksime Unicef marškinėlius, galimybę uždėti Jūsų įmonės logotipą šalia pasaulyje pirmaujančios humanitarinės organizacijos – Unicef, apdovanosime oficialiu diplomu pažyminčiu Jūsų indėlį gelbstint vaikų gyvybes, pateiksime ataskaitą, kaip panaudojamos surinktos lėšos, o svarbiausia, Jūs turite galimybę Kalėdų proga padovanoti pačią brangiausią dovaną bet kuriam skurde gyvenančiam vaikui – išgelbėti jo gyvybę.

Kalėdinio bėgimo renginio detalės:

  • Data: Gruodžio 17 d., 2017
  • Vieta: Vilnius
  • Renginio pobūdis: 12km, 6km, 3km arba Nykštukų bėgimas
  • Parama vaikams: 1 000€ (įmonės komanda iki 20 žmonių)

Prisijunk prie UNICEF savanorių komandos

Registruokis